trarzh-CNenfrdeitfaruesuk

Teknik Servis

........................................................................................................................................................................
Cihazlarınızın arızası sizi korkutmasın artık güvencemiz altındasınız. Merkeziniz de ya da salonunuzda kullandığınız tüm cihazlarınız için teknik servis hizmeti vermeye hazırız. Teknik servisimizde marka ve modellerimizin tamir ve bakımı için her türlü yedek parça ve donanım bulunmaktadır.

Firmamız; Türkiye'de bulunan, Charmvit markalı cihazlarının ve kozmetik uygulama cihazlarının servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Tüm cihazlarının yedek parça değişimleri ve tamirleri garantili olarak yapmaktadır. Yazılım, yedek parça, bakım onarım hizmetleri teknik ekibimiz tarafından profesyonel olarak verilmektedir.

Her türlü konuda bizi arayabilir, rahatlıkla aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.
 Ada Kozmetik teknik destek departmanı randevu sistemi ile çalışmaktadır; randevu ve arıza kayıt için: +90 242 339 00 66 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınıza yerinde ve zamanında uygulama sayesinde müşterilerinize karşı sizi zor durumda bırakmayacak, sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Claim bonus atbet365 united kingdom - bbetting.co.uk