trarzh-CNenfrdeitfaruesuk

Hakkımızda

........................................................................................................................................................................

2013 yılında Antalya’da kurulan Ada Kozmetik Ltd.Şti. profesyoneller için kuaför ekipmanları üretir, ithal ve ihraç eder.  

ISO Kalite ve TSE belgelerine sahip olan tesisimizde pek çok sektör için üretim yapılmaktadır. Kozmetik sektöründe; salon tipi fön makineleri, saç maşaları, düzleştiriciler, wag maşaları, saç tost makineleri gibi elektrikli saç şekillendirici ürünler, ağda ısıtıcılar, parafin ısıtıcılar, looplar, saç ve cilt analiz cihazları, buhar makineleri, UV ve ısılı steril cihazları, makaslar, taraklar ve fırçalar gibi ürünler üretilmektedir. Bu ürün çeşitliliği her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Ada Kozmetik olarak belki hiç bir üretici / ithalatçı şirketin yapmadığı kadar çok tasarım, ar-ge, ürün teknolojisi konularında araştırmalar yapmaktayız. Sektörde yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimizin beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Ar-Ge çalışmaları sonucunda oluşan üretim planlarında yüksek kalitede üretim ve hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Ada Kozmetik, üretim süreçlerinin bütün aşamalarını tüm şeffaflığıyla iş ortakları ile paylaşmaktadır.

Ada Kozmetik aynı zamanda isteğe bağlı olarak müşterilerine, kişiye özel (private label) üretim yapmaktadır. Ayrıca üretim aşamasının tüm yasal süreçlerini, satış sonrası hizmetleri ve konu ile ilgili tüm belgelendirme ve yasal prosedürleri ortakları adına yerine getirmektedir.

Ada Kozmetik 2016 yılında daha da kurumsallaşmaya gitmiş ve ikinci şirketimiz olan ADACO Ltd.Şti. ni kurmuştur. Böylelikle üretim / ithalat şirketini ayırıp, satış - pazarlama ve ihracat konularını tamamen Adaco Ltd.Şti. üzerinden devam ettirmektedir.

Henüz çok genç bir şirket olan Ada Kozmetik ürün portföyünü her geçen gün adım adım genişletmektedir. Türkiye iç pazarında 100 ün üzerinde yerli firma ile, dış pazarda ise şimdilik 5 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Claim bonus atbet365 united kingdom - bbetting.co.uk